Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Realizowane » „Inwestycja w rozwój”

„Inwestycja w rozwój”

„Inwestycja w rozwój”

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach informuje iż w okresie 01.01.2014r. – 30.06.2015r. realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pod nazwą „Inwestycja w rozwój”.

 

Projekt realizowany jest w ramach:

 

Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich.

 

Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie.

 

Poddziałanie 6.1.2 Wsparcie powiatowych i wojewódzkich Urzędów Pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie.

 

Celem projektu jest wsparcie Powiatowego Urzędu Pracy w Białobrzegach w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i przedsiębiorców w powiecie poprzez upowszechnienie pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego m.in. przez dofinansowanie zatrudnienia jednego doradcy zawodowego i jednego pośrednika pracy.

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2013-10-22 09:00:59)
Zredagowana przez: Aneta Sielezin (2014-02-11 15:43:04)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupbialobrzegi.pl/strona/%E2%80%9Einwestycja-w-rozwoj%E2%80%9D/184