Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Informacje o CAZ

Informacje o CAZ

Od 1 stycznia 2010r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Białobrzegach funkcjonuje Centrum Aktywizacji Zawodowej, będące wyodrębnioną w strukturze jednostką organizacyjną, realizującą zadania z zakresu usług rynku pracy.

Głównym celem realizowania usług rynku pracy w Centrum Aktywizacji Zawodowej jest skupienie uwagi na aktywizację zawodową osób bezrobotnych i poszukujących pracy, oraz pomoc pracodawcom poszukujących kandydatów do pracy.

W ramach CAZ są realizowane przede wszystkim podstawowe usługi rynku pracy :

  • pośrednictwo pracy
  • poradnictwo zawodowe i informacja zawodowa
  • organizacja szkoleń
  • pomoc w aktywnym poszukiwaniu pracy ( klub pracy)

Prowadzenie usług rynku pracy w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Białobrzegach odbywa się w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb i gwarantujący równy dostęp bezrobotnym, poszukującym pracy i pracodawcom. Usługi świadczone są w warunkach zapewniających poufność prowadzonych rozmów.

 

 

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2013-10-10 09:55:29)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupbialobrzegi.pl/strona/informacje-o-caz/174