Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Informacja o wynikach naboru

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko tj. specjalisty ds. ewidencji i świadczeń została wybrana: Pani Agnieszka Zych zamieszkała w Starych Sieklukach

NABÓR WNIOSKÓW NA SZKOLENIE INDYWIDUALNE Z REZERWY MINISTRA

Nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne z Rezerwy Ministra

 

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach ogłasza, że trwa nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne dla 12 osób bezrobotnych posiadających deklarację pracodawcy o zatrudnieniu po ukończonym szkoleniu.

"Własna firma ze wsparciem EFS III"

 "Własna firma ze wsparciem EFS III" Projekt współfianansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego organizowany przez Fundację Rozwoju.

 

 

Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

Dodatkowy nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej przez bezrobotnego w ramach projektu „Twój Sukces” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach ogłasza dodatkowy nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej przez bezrobotnego w ramach projektu „Twój Sukces” Działanie 6.1, Poddziałanie 6.1.3 POKL współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.